Regulatio.pl

Regulatio_logo

Strefa Rozwoju Specjalisty

Postanowiłam stworzyć wirtualne miejsce gdzie specjaliści pracujący z dziećmi, nastolatkami będą mogli zadbać o  siebie w bardzo różny sposób zależny od potrzeb.

Znajdziecie tu szkolenia, które zaspokoją głód wiedzy, ale też materiały, które pozwolą pochylić się nad sobą i nad swoją samoregulacją. Czasem bardzo łatwo wpaść  w pułapkę ratownika. Praca w zawodzie pomocnym jest bardzo obciążająca i wypalająca, dlatego dobrze mieć wsparcie.

Rozejrzyj się a jeśli masz pytania napisz do mnie maila.

 

Jagoda Sikora

W czym mogę Ci pomóc:

  • Depresja dzieci i młodzieży
  • Zaburzenia psychosomatyczne u dzieci
  • Interwencja kryzysowa wobec dzieci i młodzieży
  • Pierwsza pomoc psychologiczna wobec dzieci i młodzieży
  • Zaburzenia osobowości u nastolatków
  • Terapia oparta mentalizacji
  • Psychoterapia psychodynamiczna dzieci i młodzieży
  • Diagnoza kliniczna dzieci i młodzież

Opinie o moich kursach i webinarach:

Na szkolenie Self-regulation dla specjalistów prowadzone przez Jagodę Sikorę trafiłam po lekturze książki „Self-reg” Shankera i, mimo że minęło już sporo czasu, to doświadczenia z tego okresu zostały ze mną, a patrzenie przez self-regowe okulary stało się codziennością.

Szkolenie napakowane jest konkretami, jednak dzięki, podzieleniu go na mniejsze części w formie video, przyjemnie przyswaja się materiał. Oprócz filmów, otrzymujemy sporo pdf-ów do pracy własnej. Bardzo odpowiadała mi forma online, pozwalająca wielokrotnie wracać do treści. Ze szkolenia zapamiętałam dużo obrazowych przykładów oraz praktyczne ćwiczenia, które zachęciły mnie do lepszej obserwacji siebie.

Po tym szkoleniu nie pomylisz już samoregulacji z samokontrolą, rozpracujesz macierz Thayera, a także pogłębisz umiejętność rozpoznawania stresorów i poznasz metody wspomagające obniżanie napięcia.

To był wartościowy czas! Bardzo się cieszę ze zainwestowałam pieniądze właśnie w ten kurs.

Magdalena Kazibudzka
Psycholog, specjalista psychodietetyki

Bardzo jestem sobie wdzięczna za udział w kursie Jagody. Na co dzień pracuję z dorosłymi, którzy chcą lepiej rozumieć siebie samych i dzieci, z którymi mają styczność. Odkąd Jagoda odkryła przede mną tajniki koncepcji SelfReg, niemal nie ma konsultacji, w czasie której nie odwołałam się do tej wiedzy. Korzystam z niej również opracowując kursy, warsztaty czy webinary.

Kurs Jagody był konkretny i rzeczowy, nieprzegadany i bardzo bliski życia. Skorzystałam ze wszystkich proponowanych przez Jagodę form praktycznych, co naprawdę pomogło mi jeszcze lepiej przyswoić poznawane treści.

Finansowo kurs zwrócił mi się w mgnieniu oka. Merytorycznie dzięki niemu czuję się pewniej, wspierając ludzi, z którymi pracuję – i widzę, jak oni korzystają w tej wiedzy, jak ona do nich przemawia i wiele im rozjaśnia.

Bardzo polecam tę inwestycję!

Małgorzata Musiał
www.dobrarelacja.pl

Z moich usług skorzystali: