bezpłatne materiały online dla specjalistów

Dzieci i ból

Jak wspierać dzieci doświadczających dolegliwości bólowych?

Jeśli jesteś specjalistą pracującym z dziećmi i zastanawiasz się czasem jak wspierać dzieci, które doświadczają bólu...

To jesteś w dobrym miejscu! Zapisz się i otrzymaj bezpłatne materiały o wspieraniu dzieci!

Dowiesz się więcej o:

Dla kogo przygotowałam te bezpłatne materiały?

psycholodzy, pedagodzy

fizjoterapeuci, lekarze, terapeuci oraz psychoterapeuci,

którzy pracują z dziećmi

O MNIE

Dr Jagoda Sikora

Jestem specjalistką psychologii klinicznej dzieci i młodzieży oraz psychoterapeutką w trakcie szkolenia. Od 2014 roku szkolę innych w tym najczęściej młodszych i starszych psychologów.

Doświadczenie klinicznej zdobywałam pracując w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka, a także w licznych placówkach wsparcia dziennego i stacjonarnego dla dzieci i młodzieży.

Od 3 lat zajmuje się szkoleniami online. Przeszkoliłam 560 specjalistów pracujących z dziećmi, a liczba ta ciągle rośnie. Wspieram rodziców i dzieci w radzeniu sobie ze stresem, jestem certyfikowaną ekspertka kanadyjskiej metody Self-reg oraz nauczycielką akademicką.

OPINIE

Zobacz, co mówią moi
współpracownicy i kursanci

Bardzo jestem sobie wdzięczna za udział w kursie Jagody. Na co dzień pracuję z dorosłymi, którzy chcą lepiej rozumieć siebie samych i dzieci, z którymi mają styczność. Odkąd Jagoda odkryła przede mną tajniki koncepcji SelfReg, niemal nie ma konsultacji, w czasie której nie odwołałam się do tej wiedzy. Korzystam z niej również opracowując kursy, warsztaty czy webinary. Kurs Jagody był konkretny i rzeczowy, nieprzegadany i bardzo bliski życia. Skorzystałam ze wszystkich proponowanych przez Jagodę form praktycznych, co naprawdę pomogło mi jeszcze lepiej przyswoić poznawane treści. Finansowo kurs zwrócił mi się w mgnieniu oka. Merytorycznie dzięki niemu czuję się pewniej, wspierając ludzi, z którymi pracuję – i widzę, jak oni korzystają w tej wiedzy, jak ona do nich przemawia i wiele im rozjaśnia. Bardzo polecam tę inwestycję!

Małgorzata Musiał

www.dobrarelacja.pl
To jedno z niewielu szkoleń, które przeszłam od deski do deski - nie znudziłam się :), to głównie dzięki krótkim lekcjom i temu w jaki sposób przekazujesz wiedzę (krótko i konkretnie) "Polecam szkolenie "Metoda self-reg w pracy specjalisty". Znajdziecie tam sam konkret, dużo praktycznej wiedzy. Jagoda Sikora w sposób bardzo klarowny przedstawia nawet skomplikowane kwestie. Dzięki temu szkoleniu w końcu dowiedziałam się jak pracować z macierzą Thyera. Praca podczas kursu online pomogła mi usystematyzować moją wiedzę. W grupie na FB mogłam zadać nurtujące mnie pytania, a Jagoda z pełnym zaangażowaniem dzieliła się swoimi refleksami i rozwiewała wątpliwości uczestniczek. 

Joanna Pstrągowska

psycholog, pedagog specjalny
Na szkolenie Self-regulation dla specjalistów prowadzone przez Jagodę Sikorę trafiłam po lekturze książki „Self-reg” Shankera i, mimo że minęło już sporo czasu, to doświadczenia z tego okresu zostały ze mną, a patrzenie przez self-regowe okulary stało się codziennością. Szkolenie napakowane jest konkretami, jednak dzięki, podzieleniu go na mniejsze części w formie video, przyjemnie przyswaja się materiał. Oprócz filmów, otrzymujemy sporo pdf-ów do pracy własnej. Bardzo odpowiadała mi forma online, pozwalająca wielokrotnie wracać do treści. Ze szkolenia zapamiętałam dużo obrazowych przykładów oraz praktyczne ćwiczenia, które zachęciły mnie do lepszej obserwacji siebie. Po tym szkoleniu nie pomylisz już samoregulacji z samokontrolą, rozpracujesz macierz Thayera, a także pogłębisz umiejętność rozpoznawania stresorów i poznasz metody wspomagające obniżanie napięcia. To był wartościowy czas! Bardzo się cieszę ze zainwestowałam pieniądze właśnie w ten kurs.

Magdalena Kazibudzka

Psycholog, specjalista psychodietetyki
Ostatnio zupełnie przez przypadek trafiłam na informację o szkoleniu Self-regulation dla specjalistów prowadzonym przez Jagoda Sikora - spokój i uważność na rozwój dziecka. Dopiero szkolenie pozwoliło mi bardziej praktycznie odnieść koncepcję Shankera do mojej pracy z Dziećmi. Jest świetne, pełne praktycznej wiedzy, przykładów z życia i strategii pomocnych w pracy terapeuty dziecięcego. Zachęca też do autorefleksji nad tym, co ze mną się dzieje, gdy zmienia się mój poziom napięcia oraz energii i nad tym, co mogę robić, aby pozostawać w strefie optymalnego pobudzenia oraz jak zadbać o regenerację i odzyskiwanie zasobów energii. Dobrze to poczuć "na sobie" , żeby móc wspierać Dzieci i ich Rodziców. Dużą grupę moich Pacjentów stanowią Dzieci, które mają trudności z regulacją pobudzenia, emocji oraz z funkcjonowaniem społecznym. Spojrzenie na to przez pryzmat stresorów w 5 obszarach wg Shankera (biologiczny, emocjonalny, społeczny, prospołeczny i poznawczy) może pomóc mi lepiej je zrozumieć i wspierać. Moim głównym obszarem pracy jako fizjoterapeutki, dietetyka i terapeutki integracji sensorycznej jest obszar biologiczny. Jednak, od lat czuję, że praca z ciałem jest nierozerwalnie związana z emocjami i funkcjonowaniem społecznym. W kolejnych postach powiem coś więcej o tym, w jaki sposób ta wiedza pomaga mi zrozumieć różne zachowania moich Pacjentów. Z tego szkolenia czerpię też ogrom wiedzy dla siebie jako kobiety i jako mamy ♥️

Martyna

fizjoterapeutka

F.A.Q.

Najczęściej zadawane pytania

Tak! Grupa na Facebooku jest opcjonalnym elementem, który może wspierać w procesie ale nie jest konieczny udział w niej. Wszystkie materiały dostępne są na platformie: www.szkolenia.regulatio.pl

Tak, faktury wystawione są automatycznie przy zakupie, po wpisaniu danych.

Tak. Jeśli potrzebujesz faktury proformy lub takiej z dłuższym okresem płatności odezwij się na: kontakt@regulatio.pl

Nie. To szkolenie przeznaczone jest dla specjalistów pracujących z dziećmi. Koncentruje się mocno na diagnozie i różnych formach wsparcia z perspektywy profesjonalisty.
Otrzymujesz dostęp do 3h nagranych materiałów oraz pdfów na okres 3 miesięcy.

Skontaktuj się ze mną: